online site builder

Bajkowe

fotomontaże - niespodzianki

dla Twojego dziecka

FAQ

Najczęściej zadawane pytania oraz odpowiedzi na nie.

Bakowefotki.pl, to serwis internetowy prezentujący informacje na temat wykonywanych przez naszą firmę fotomontaży-niespodzianek dla dzieci. Znajdziesz tutaj szczegółowe informacje o tym na czym ta usługa polega, ile kosztuje, w jaki sposób zrobić zamówienie. Znajdziesz również przykłady wykonanych wcześniej fotomontaży oraz uproszczony opis procesu wykonania fotomontażu.

Wykonywane przez nas fotomontaże są niespodziankami, ponieważ otrzymujemy od Was zrobione wcześniej zdjęcie, które jest charakterystyczne w swojej istocie. Wszystkie parametry takiego zdjęcia, takie jak sposób oświetlenia postaci, kąt widzenia aparatu, perspektywa z której ujęcie zostało wykonane, poza dziecka itp. są już ustalone i to one determinują możliwość użycia zdjęcia do określnonej scenerii fotomontażu. Nie możemy np. dziecka stojącego bokiem do aparatu odwrócić w taki sposób, żeby stało przodem do oglądającego na gotowym fotomontażu, musimy więc dostosować scenerię i tematykę fotomontażu do możliwości jakie daje nam przysłane przez Was zdjęcie, żeby efekt końcowy był zadowalający, a nie groteskowy. Więcej informacji na ten temat na stronach Jak wykonujemy fotomontaż oraz Studium przypadku.

Ponieważ nasze fotomontaże wykonujemy z dbałością o szczegóły, żeby efekt końcowy "udawał" rzeczywistość i żeby oglądający zastanawiał się "jak oni to zdjęcie zrobili?". Mamy wieloletnie doświadczenie. Nasza firma istnieje na rynku już ponad 20 lat, co sprawia, że można nam zaufać. Do każdej pracy podchodzimy indywidualnie i staramy się wykonać usługę w taki sposób, żeby klient był maksymalnie zadowolony, i żeby z entuzjazmem polecił nas swoim znajomym.

To zależy. Jeśli zdjęcie jest dobrej jakości, wykonane w odpowiednio mocnym świetle, bez głebokich cieni, ma dużą rozdzielczość i niewielką kompresję, to tak, zdjęcie z telefonu nadaje się do zrobienia fotomontażu. Zanim zrobimy fotomontaż, to sprawdzamy przysłane zdjęcia pod względem ich jakości technicznej i w razie potrzeby prosimy o przysłanie innych. Jakość fotomontażu i końcowy efekt jaki on wywiera, w olbrzymim stopniu zależy od jakości fotografii stanowiącej jego źródło, więc zawsze warto wybrać zdjęcie lepszej jakości. Więcej informacji na temat wyboru dobrych zdjęć znajdziesz tutaj.

Jeśli powyżej nie ma odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie, to nie wahaj się skontaktować z nami. Dane teleadresowe znajdziesz na stronie Kontakt lub w stopce strony.

Zobacz nasze inne strony

Marka Bajkowefotki.pl jest własnością firmy Arcom (www.arcom.vxq.pl)

Mobirise

Nasza firmowa strona poświęcona usługom w branży poligraficznej i reklamowej. Strona zawiera naszą ofertę, oraz przykłady wykonanych projektów i zrealizowanych prac.

Mobirise

Strona poświęcona usługom wykonywania panoram sferycznych i spacerów wirtualnych. Strona zawiera naszą ofertę, oraz przykłady wykonanych panoram.

Mobirise

Strona poświęcona informacjom n/t świadczonych przez naszą firmę usług fotograficznych. Informacje przydatne dla osób, które potrzebują fotografię identyfikacyjną (paszport, prawo jazdy, dowód osobisty itp).

Mobirise

Strona poświęcona informacjom n/t paszportów oraz fotografii paszportowej. Dużo informacji przydatnych osobom chcącym ubiegać się o paszport.

Adres

Arcom
ul. Bieszczadzka 1b/119
38-400 Krosno

Dane kontaktowe

tel. 13 49 399 49
tel. 608 436 467