bootstrap templates

Bajkowe

fotomontaże - niespodzianki

dla Twojego dziecka

Jak to działa?

Dowiedz się jak możesz skorzystać z naszej oferty...

Jak wykonujemy fotomontaż?

Spośród przysłanych przez Ciebie zdjęć, wybierzemy jedno, które będzie najlepsze technicznie i będzie najbardziej odpowiednie do wykonania fotomontażu. Na jego podstawie wykonamy fotomontaż wg unikatowego dla każdego zdjęcia pomysłu. Gotowy fotomontaż będzie niespodzianką zarówno dla nas, jak i dla Ciebie i Twojego dziecka.

Dlaczego będzie niespodzianką? Ponieważ każdy fotomontaż jest dopasowywany do konkretnej fotografii i zanim ją wybierzemy, nie możemy zdecydować jaka scena będzie przedstawiona na fotomontażu. Dopiero kiedy zobaczymy zdjęcie i uznamy, że nadaje się do wykorzystania pod względem technicznym, próbujemy wyobrazić sobie w jaką scenę przedstawiona na zdjęciu poza dziecka da się wpasować. Wówczas dopiero zabieramy się do pracy, jednak zdarza się, że na jakimś jej etapie napotykamy problemy, które zmuszają nas do zmiany koncepcji. Wtedy wymyślamy nową scenę i zaczynamy proces od nowa. Ta procedura jest wykonywana "do skutku", aż powstanie obraz, z którego będziemy zadowoleni, i który możemy z czystym sumieniem pokazać Klientowi. Proces wykonywania fotomontażu wymaga zatem nie tylko odpowiednich umiejętności, ale także cierpliwości oraz zdolności oceny, czy na danym etapie jest szansa doprowadzić całość do zadowalającego rezultatu końcowego. Ten rezultat końcowy z powodów opisanych powyżej jest niespodzianką zarówno dla nas jak i dla naszych Klientów.

Istnieje oczywiście możliwość wykonania fotomontażu wg pomysłu Klienta, albo wykonania identycznego fotomontażu, jak jeden z tych, które już wcześniej zrobiliśmy, jednak to wymaga wykonania dziecku zdjęć w naszym studio. Takie zdjęcia możemy zrobić z uwzględnieniem potrzebnego do zrobienia konkretnej scenki ustawienia modela i wówczas fotomontaż nie stanowi dla nikogo niespodzianki.

Poniżej kilka przykładów zdjęć i fotomontaży, które powstały przy użyciu tych zdjęć, a jesli interesuje Cię przebieg procesu wykonywania fotomontażu, to z jego uproszczonym opisem (zilustrowanym obrazami fotomontażu na poszczególnych etapach pracy) możesz się zapoznać na podstronie Studium przypadku.

Zobacz również...

Jak zamówić fotomontaż?

Studium przypadku

Galeria fotomontaży

Zobacz nasze inne strony

Marka Bajkowefotki.pl jest własnością firmy Arcom (www.arcom.vxq.pl)

Mobirise

Nasza firmowa strona poświęcona usługom w branży poligraficznej i reklamowej. Strona zawiera naszą ofertę, oraz przykłady wykonanych projektów i zrealizowanych prac.

Mobirise

Strona poświęcona usługom wykonywania panoram sferycznych i spacerów wirtualnych. Strona zawiera naszą ofertę, oraz przykłady wykonanych panoram.

Mobirise

Strona poświęcona informacjom n/t świadczonych przez naszą firmę usług fotograficznych. Informacje przydatne dla osób, które potrzebują fotografię identyfikacyjną (paszport, prawo jazdy, dowód osobisty itp).

Mobirise

Strona poświęcona informacjom n/t paszportów oraz fotografii paszportowej. Dużo informacji przydatnych osobom chcącym ubiegać się o paszport.

Adres

Arcom
ul. Bieszczadzka 1b/119
38-400 Krosno

Dane kontaktowe

tel. 13 49 399 49
tel. 608 436 467