simple web creator

Bajkowe

fotomontaże - niespodzianki

dla Twojego dziecka

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Zobacz jak to zrobić krok po kroku lub skontaktuj się z nami.

Krok 1: Wybór zdjęć

Wybierz kilka (5-10) zdjęć ze swoich zbiorów. Wybierz takie zdjęcia, które najbardziej Ci się podobają. Zwróć uwagę, żeby zdjęcia były dobrej jakości, żeby były dobrze oświetlone, żeby obejmowały całą postać dziecka i żeby żaden fragment sylwetki nie był przysłonięty przez obce elementy (meble, inne osoby, rośliny itp.). Szczegółowe informacje jak wybrać odpowiednie zdjęcia znajdziesz tutaj.

Krok 2: Przesłanie zdjęć

Wybrane zdjęcia przeslij do nas na adres kontakt@bajkowefotki.pl. Przesyłając zdjęcia zwróć uwagę, żeby nie zostały one pomniejszone przez program pocztowy - wyślij je w najlepszej możliwej rozdzielczości.

Jeśli wiesz jak korzystać z protokołu ftp, to możesz wysłać zdjęcia bezpośrednio na nasz serwer, przy użyciu dowolnego klienta ftp. (np. Filezilla). Skontaktuj się z nami, żeby otrzymać potrzebne do zalogowania sie na serwer dane.

Po wysłaniu zdjęć na serwer poinformuj nas o tym telefonicznie (tel. 608 436 467) lub mailem (kontakt@bajkowefotki.pl).

Krok 3: Sprawdzenie zdjęć

Sprawdzimy przesłane przez Ciebie zdjęcia pod względem przydatności (technicznej oraz merytorycznej) do wykonania fotomontażu. Jeśli zdjęcia są ok, to przechodzimy do kroku 4, jeśli nie, napiszemy Ci na czym polega problem ze zdjęciami i doradzimy jak wybrać inne.

Krok 4: Opłata

Po sprawdzeniu zdjęć i stwierdzeniu, że możemy wykonać usługę, przychodzi czas na jej opłacenie. Możesz to zrobić przelewem bankowym. Pracujemy również nad uruchomieniem możliwości przyjmowania wpłat kartą płatniczą. Będziemy do tego gotowi już wkrótce.

Krok 5: Wykonanie fotomontażu

Po otrzymaniu wpłaty lub potwierdzenia jej dokonania zabieramy się do pracy. Trwa to 2-4 dni robocze. Po tym czasie dostajesz od nas e-mail z plikiem graficznym, zawierającym wykonany przez nas fotomontaż. Jeśli chcesz, na stronie "Studium przypadku" możesz zobaczyć, jak przebiega przykładowy proces tworzenia fotomontażu.

Krok 6: Polecenie nas znajomym

Jeśli wykonana przez nas praca spodoba się, bardzo prosimy o polecenie nas znajomym lub rodzinie. Może oni też chcieliby mieć swój fotomontaż-niespodziankę :)

Kolejne kroki są opcjonalne - musisz je wykonać tylko wówczas, kiedy chcesz od nas dostać reprodukcję fotomontażu w formie odbitki fotograficznej lub obrazu na płótnie.

Krok 6: Wybór rodzaju reprodukcji

Jeśli wykonany przez nas fotomontaż podoba się i nie chcesz poprzestać na obrazku w formie elektronicznej, to teraz możesz zdecydować jaką reprodukcję możemy dla Ciebie wykonać. Szczegółowe informacje na temat naszych możliwości w tym zakresie znajdują się w cenniku.

Kiedy wybierzesz rodzaj reprodukcji, wyślij nam informację na ten temat.

Krok 7: Opłata za reprodukcję

Poczekaj na informację od nas n/t całkowitego kosztu wykonania zamówionych przez Ciebie reprodukcji oraz ewentuanych kosztów przesyłki. Po otrzymaniu takiej informacji wpłać podaną sumę w dogodny sposób, podobnie jak w kroku 4.

Krok 8: Wykonanie reprodukcji

W zależności od rodzaju wybranych przez Ciebie reprodukcji potrzebujemy na ich wykonanie od 1 do 7 dni.

Krok 9: Wysyłka

Gotowe zamówione przez Ciebie reprodukcje wysyłamy za pośrednictwem poczty lub firmy kurierskiej na podany przez Ciebie w zamówieniu adres.

Krok 10: Odbiór reprodukcji

Po otrzymaniu od nas wydruków możecie cieszyć się Waszym fotomontażem w formie drukowanej.

Krok 11: Powieszenie na ścianie w domu

Fotomontaż w postaci wydruku polecamy powiesić na ścianie w domu, w jak najbardziej widocznym miejscu, tak, żeby wszyscy odwiedzający Was goście mogli się zainteresować i żebyście mogli polecić nasze usługi także im :)

Zobacz nasze inne strony

Marka Bajkowefotki.pl jest własnością firmy Arcom (www.arcom.vxq.pl)

Mobirise

Nasza firmowa strona poświęcona usługom w branży poligraficznej i reklamowej. Strona zawiera naszą ofertę, oraz przykłady wykonanych projektów i zrealizowanych prac.

Mobirise

Strona poświęcona usługom wykonywania panoram sferycznych i spacerów wirtualnych. Strona zawiera naszą ofertę, oraz przykłady wykonanych panoram.

Mobirise

Strona poświęcona informacjom n/t świadczonych przez naszą firmę usług fotograficznych. Informacje przydatne dla osób, które potrzebują fotografię identyfikacyjną (paszport, prawo jazdy, dowód osobisty itp).

Mobirise

Strona poświęcona informacjom n/t paszportów oraz fotografii paszportowej. Dużo informacji przydatnych osobom chcącym ubiegać się o paszport.

Adres

Arcom
ul. Bieszczadzka 1b/119
38-400 Krosno

Dane kontaktowe

tel. 13 49 399 49
tel. 608 436 467