Bajkowe

fotomontaże

dla Twojego dziecka

Jak to działa?

Dowiedz się jak możesz skorzystać z naszej oferty...

Co jest efektem naszej pracy?

Fotomontaż

Efektem naszej pracy jest fotomontaż, czyli obraz przedstawiający Twoje dziecko w nietypowej, bajkowej scenerii. W podstawowej wersji otrzymasz od nas obraz w formie pliku jpg, który możesz umieścić na portalu społecznościowym, wysłać dziadkom i babciom, ustawić jako tło pulpitu w komputerze itp.

Oprócz obrazu w formie pliku możemy dla Ciebie wykonać odbitkę fotograficzną w dowolnym formacie lub obraz na płótnie w dowolnym rozmiarze. Wykonujemy także róznego rodzaju fotogadżety z nadrukowanym fotomontażem.

Ramka

Odbitkę na papierze możemy wykonać w dowolnym wybranym przez Ciebie formacie i dostarczyć Ci zarówno w samej odbitki jak i w formie obrazka w ramce w wersji z passe-partout (biała ramka dookoła fotomontażu na zdjęciu obok) jak i bez. Wersja z passe-partout wygląda naszym zdaniem lepiej.

Fotoobraz

Fotoobraz możemy wykonać w dowolnym rozmiarze, na kilku rodzajach płótna, również w wersji z passe-partout jak i bez. W tym przypadku naszym zdaniem lepiej wygląda wersja bez passe-partout. 

Kubek

Możemy równiez wykonać dla Ciebie nadruk fotomontażu na kubku porcelanowym.

Zobacz również...

Jak zamówić fotomontaż?

Galeria fotomontaży

Zobacz nasze inne strony

Marka Bajkowefotki.pl jest własnością firmy Arcom (www.arcom.vxq.pl)

Mobirise

Nasza firmowa strona poświęcona usługom w branży poligraficznej i reklamowej. Strona zawiera naszą ofertę, oraz przykłady wykonanych projektów i zrealizowanych prac.

Mobirise

Strona poświęcona usługom wykonywania panoram sferycznych i spacerów wirtualnych. Strona zawiera naszą ofertę, oraz przykłady wykonanych panoram.

Mobirise

Strona poświęcona informacjom n/t świadczonych przez naszą firmę usług fotograficznych. Informacje przydatne dla osób, które potrzebują fotografię identyfikacyjną (paszport, prawo jazdy, dowód osobisty itp).

Mobirise

Strona poświęcona informacjom n/t paszportów oraz fotografii paszportowej. Dużo informacji przydatnych osobom chcącym ubiegać się o paszport.

Adres

Arcom
ul. Bieszczadzka 1b/119
38-400 Krosno

Dane kontaktowe

tel. 13 49 399 49
tel. 608 436 467

Start a site with Mobirise