Bajkowe

fotomontaże

dla Twojego dziecka

Jak to działa?

Dowiedz się jak możesz skorzystać z naszej oferty...

Jak wykonujemy fotomontaż?

Spośród przysłanych przez Ciebie zdjęć, wybierzemy jedno, które będzie najlepsze technicznie i będzie najbardziej odpowiednie do wykonania fotomontażu. Na jego podstawie wykonamy fotomontaż wg Twojego opisu, wybranego przez Ciebie z naszych zasobów wzoru, lub naszego pomysłu jeśli zdecydujesz się na fotomontaż-niespodziankę. 

Obrazy, które są bazą naszych fotomontaży, generowane są przez nas z użyciem mechanizmu opartego na sztucznej inteligencji, a inny oparty na sztucznej inteligencji mechanizm podmienia twarz postaci na twarz Twojego dziecka. Ponieważ podmieniana jest tylko twarz, a nie cała głowa, czy tym bardziej postać, to wybierając temat fotomontażu spośród naszych gotowych propozycji pamiętaj, że istniejąca postać powinna "pasować" do Twojego dziecka (wiekiem, posturą, kształtem i kolorem włosów), chyba że nie przeszkadza Ci, że sylwetka będzie wyraźnie inna, niż posiada Twoje dziecko.

Istnieje oczywiście możliwość wykonania fotomontażu wg pomysłu i opisu Klienta, jednak nawet wówczas może się zdarzyć, że sylwetka i włosy będą nieco inne, niż u Twojego dziecka. 

Przykłady wykonanych przez nas fotomontaży możesz zobaczyć w Galerii.

Zobacz również...

Jak zamówić fotomontaż?

Galeria fotomontaży

Zobacz nasze inne strony

Marka Bajkowefotki.pl jest własnością firmy Arcom (www.arcom.vxq.pl)

Mobirise

Nasza firmowa strona poświęcona usługom w branży poligraficznej i reklamowej. Strona zawiera naszą ofertę, oraz przykłady wykonanych projektów i zrealizowanych prac.

Mobirise

Strona poświęcona usługom wykonywania panoram sferycznych i spacerów wirtualnych. Strona zawiera naszą ofertę, oraz przykłady wykonanych panoram.

Mobirise

Strona poświęcona informacjom n/t świadczonych przez naszą firmę usług fotograficznych. Informacje przydatne dla osób, które potrzebują fotografię identyfikacyjną (paszport, prawo jazdy, dowód osobisty itp).

Mobirise

Strona poświęcona informacjom n/t paszportów oraz fotografii paszportowej. Dużo informacji przydatnych osobom chcącym ubiegać się o paszport.

Adres

Arcom
ul. Bieszczadzka 1b/119
38-400 Krosno

Dane kontaktowe

tel. 13 49 399 49
tel. 608 436 467

Made with Mobirise