Bajkowe

fotomontaże

dla Twojego dziecka

Jak to działa?

Dowiedz się jak możesz skorzystać z naszej oferty...

Jak wybrać zdjęcie?

Wybierz spośród zdjęć Twojego dziecka kilka (2-3) ujęć o dobrej jakości technicznej oraz takich, na których Twoja pociecha wygląda wg Ciebie najbardziej naturalnie. Najlepiej jeśli byłoby to wykonane przez profesjonalistę zdjęcie do dokumentu (dowód osobisty, paszport, legitymacja szkolna itp.) 

Wybierając zdjęcia zwróć uwagę, aby przedstawiały one całą głowę dziecka, żeby oczy były otwarte a twarz nie była przysłonięta włosami lub przedmiotami typu czapka, okulary itp,

Najlepiej żeby głowa była skierowana na wprost obiektywu (jak w zdjęciach do dokumentów). Może być lekko skręcona, ale nie za dużo, bo takie zdjęcie nie będzie się nadawało.

Głowa dziecka na zdjęciu musi być głównym motywem kadru zajmującym jego większość, a nie mało istotnym elementem stanowiącym mały ułamek części zdjęcia. Tło powinno być jak najbardziej jednolite i kontrastowe w stosunku do głowy dziecka.

Warto także zwrócić uwagę na oświetlenie twarzy. Powinno ono być równomierne, bez głębokich cieni lub bardzo jasno oświetlonych fragmentów. 

Ilość światła na zdjęciu także jest istotna i musi być odpowiednia. W terminologii fotograficznej nazywa się to "prawidłową ekspozycją" i oznacza to takie naświetlenie zdjęcia, żeby w jego najjaśniejszych, a także najciemniejszych fragmentach, można było rozróżnić szczegóły. Światła nie może być zbyt dużo (zdjęcie prześwietlone lub nawet "przepalone"), ani zbyt mało (zdjęcie niedoświetlone)

Wybrane zdjęcia prześlij do nas zwracając uwagę, żeby podczas przesyłania nie zostały pomniejszone.

Zobacz również...

Jak zamówić fotomontaż?

Galeria fotomontaży

Zobacz nasze inne strony

Marka Bajkowefotki.pl jest własnością firmy Arcom (www.arcom.vxq.pl)

Mobirise

Nasza firmowa strona poświęcona usługom w branży poligraficznej i reklamowej. Strona zawiera naszą ofertę, oraz przykłady wykonanych projektów i zrealizowanych prac.

Mobirise

Strona poświęcona usługom wykonywania panoram sferycznych i spacerów wirtualnych. Strona zawiera naszą ofertę, oraz przykłady wykonanych panoram.

Mobirise

Strona poświęcona informacjom n/t świadczonych przez naszą firmę usług fotograficznych. Informacje przydatne dla osób, które potrzebują fotografię identyfikacyjną (paszport, prawo jazdy, dowód osobisty itp).

Mobirise

Strona poświęcona informacjom n/t paszportów oraz fotografii paszportowej. Dużo informacji przydatnych osobom chcącym ubiegać się o paszport.

Adres

Arcom
ul. Bieszczadzka 1b/119
38-400 Krosno

Dane kontaktowe

tel. 13 49 399 49
tel. 608 436 467

Made with Mobirise site builder