Bajkowe

fotomontaże

dla Twojego dziecka

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Zobacz jak to zrobić krok po kroku lub skontaktuj się z nami.

Krok 1: Opłata za usługę

Opłatę za fotomontaż, lub ewentualne reprodukcje w postaci odbitki lub fotoobrazu możesz wnieść dowolnym kanałem płatności elektronicznej. Jeśli jesteś zdecydowany/a na skorzystanie z usług, to tutaj możesz złożyć zamówienie.

Jeśli po wykonaniu usługi nie będziesz zadowolony/a z żadnej wersji zaproponowanego przez nas fotomontażu, to zwrócimy Ci całość wpłaconej przez Ciebie należności. Szczegóły w Regulaminie.

Krok 2: Wybór zdjęć

Wybierz kilka (2-3) zdjęć ze swoich zbiorów. Wybierz takie zdjęcia, które najbardziej Ci się podobają. Zwróć uwagę, żeby zdjęcia były dobrej jakości, żeby były dobrze oświetlone. Szczegółowe informacje jak wybrać odpowiednie zdjęcia znajdziesz tutaj.

Krok 3: Przesłanie zdjęć

Wybrane zdjęcia prześlij do nas na adres kontakt@bajkowefotki.pl. Przesyłając zdjęcia zwróć uwagę, żeby nie zostały one pomniejszone przez program pocztowy - wyślij je w najlepszej możliwej rozdzielczości.

Krok 4: Sprawdzenie zdjęć

Sprawdzimy przesłane przez Ciebie zdjęcia pod względem przydatności (technicznej oraz merytorycznej) do wykonania fotomontażu. Jeśli zdjęcia są ok, to przechodzimy do kroku 5 jeśli nie, napiszemy Ci na czym polega problem ze zdjęciami i doradzimy jak wybrać inne.

Krok 5: Wykonanie fotomontażu

Po otrzymaniu wpłaty lub potwierdzenia jej dokonania zabieramy się do pracy. Trwa to maksymalnie do 4 dni roboczych (zazwyczaj usługę wykonujemy w ciągu jednego dnia). Po tym czasie dostajesz od nas e-mail z kilkoma propozycjami fotomontażu w postaci plików o obniżonej rozdzielczości, zabezpieczonych znakiem wodnym. Spośród nich możesz wybrać tyle, ile zostało przez Ciebie opłacone (za ewentualne dodatkowe możesz dopłacić). Wybrany obraz (lub obrazy) przesyłamy do Ciebie w postaci pliku(ów) w pełnej rozdzielczości i bez znaku wodnego.

Krok 6: Polecenie nas znajomym

Jeśli wykonana przez nas praca spodoba się, bardzo prosimy o polecenie nas znajomym lub rodzinie. Może oni też chcieliby mieć swój fotomontaż-niespodziankę :) Możesz też polubić nasz profil na Facebooku lub Instagramie oraz zasubskrybować kanał na Youtube.

Kolejne kroki są opcjonalne - musisz je wykonać tylko wówczas, kiedy chcesz od nas dostać reprodukcję fotomontażu w formie odbitki fotograficznej lub obrazu na płótnie.

Krok 6: Wybór rodzaju reprodukcji

Jeśli wykonany przez nas fotomontaż podoba się i nie chcesz poprzestać na obrazku w formie elektronicznej, to teraz możesz zdecydować jaką reprodukcję możemy dla Ciebie wykonać. Szczegółowe informacje na temat naszych możliwości w tym zakresie znajdują się w cenniku.

Kiedy wybierzesz rodzaj reprodukcji, wyślij nam informację na ten temat.

Krok 7: Opłata za reprodukcję

Opłaty za wykonanie reprodukcji dokonuje się tak samo jak opłaty za wykonanie fotomontażu i można to zrobić razem.

Krok 8: Wykonanie reprodukcji

W zależności od rodzaju wybranych przez Ciebie reprodukcji potrzebujemy na ich wykonanie od 1 do 7 dni.

Krok 9: Wysyłka

Gotowe zamówione przez Ciebie reprodukcje wysyłamy za pośrednictwem poczty lub firmy kurierskiej na podany przez Ciebie w zamówieniu adres.

Krok 10: Odbiór reprodukcji

Po otrzymaniu od nas wydruków możecie cieszyć się Waszym fotomontażem w formie drukowanej.

Krok 11: Powieszenie na ścianie w domu

Fotomontaż w postaci wydruku polecamy powiesić na ścianie w domu, w jak najbardziej widocznym miejscu, tak, żeby wszyscy odwiedzający Was goście mogli się zainteresować i żebyście mogli polecić nasze usługi także im :)

Zobacz nasze inne strony

Marka Bajkowefotki.pl jest własnością firmy Arcom (www.arcom.vxq.pl)

Mobirise

Nasza firmowa strona poświęcona usługom w branży poligraficznej i reklamowej. Strona zawiera naszą ofertę, oraz przykłady wykonanych projektów i zrealizowanych prac.

Mobirise

Strona poświęcona usługom wykonywania panoram sferycznych i spacerów wirtualnych. Strona zawiera naszą ofertę, oraz przykłady wykonanych panoram.

Mobirise

Strona poświęcona informacjom n/t świadczonych przez naszą firmę usług fotograficznych. Informacje przydatne dla osób, które potrzebują fotografię identyfikacyjną (paszport, prawo jazdy, dowód osobisty itp).

Mobirise

Strona poświęcona informacjom n/t paszportów oraz fotografii paszportowej. Dużo informacji przydatnych osobom chcącym ubiegać się o paszport.

Adres

Arcom
ul. Bieszczadzka 1b/119
38-400 Krosno

Dane kontaktowe

tel. 13 49 399 49
tel. 608 436 467

Made with Mobirise site template